Aradığınız kelimeyi yazıp Enter tuşuna basınız.
EN

Saatleri Ayarlama Enstitüsü

25 Ocak'ta Maximum Uniq Hall'da!

Doğu ve Batı, eski ve yeni, geleneksel ve modern kutupları arasında salınıp duran Ahmet Hamdi Tanpınar’ın ölümsüz eseri Saatleri Ayarlama Enstitüsü, Serkan Keskin’in onlarca surete büründüğü bir oyunculuk şöleniyle sinema ve tiyatronun iç içe geçtiği çağdaş bir uyarlama olarak izleyici ile buluşuyor. Serdar Biliş’in yönetmenliğinde sahneye uyarlanan oyunun müziklerini Tuluğ Tırpan besteliyor.

Tek Perde
105 dakika
+13 yaş

DAHA FAZLASI

EKİP

  • Yazan Ahmet Hamdi Tanpınar
  • Yöneten ve Uyarlayan Serdar Biliş
  • Sahne ve Kostüm Tasarımı Gamze Kuş
  • Görüntü Yönetmeni Ahmet Sesigürgil
  • Müzik Tuluğ Tırpan
  • Multimedya Tasarım ve Prodüksiyon Illusionist
  • Işık Tasarımı Cem Yılmazer
  • Ses Tasarım İzel Baybars,Ogün Kayıkçı,Başar Yurtcu
  • Yardımcı Yönetmen Serin Öztoprak, Ekremcan Arslandağ
  • Metin Düzenleme Ülkü Oktay
  • Oyun Asistanları Ahmet Kahvecioğlu,Oğuzhan Altıntaş, Mert Yılmaz Yıldırım, Onur Erdemir, Berke Şenel
  • Sanatçı Asistanı Sibel Altan
  • Dekor ve Kostüm Sorumlusu Onur Uğurlu
  • Kostüm Şefi Özlem Turgut
  • Sahne Amiri Eyü Çelik
  • Dekor Üretim Metin Gümüşoğlu (Kibele Dekor)
  • Dekor Teknik Zeki Küçük
  • Yapım Koordinatörü Şevval Remziye Erdinç
  • Yapım Saatler Kolektif,Ahmet Sesigürgil, Cem Yılmazer, Gamze Kuş, Illusionist, Orion, Pürtelaş, Serkan Keskin, Tuluğ Tırpan, Türkan Özilhan Tacir, 484 Urban Garden, Yağmur Dolkun
  • Yardımcı Yönetmen Efe Can Yıldız
  • Makyaj Tasarımı Reyhan Okumuş
  • Peruk Tasarımı Oya Ballıkaya
  • Hareket Düzeni Büşra Firidin
  • Focus Puller Armağan Gündüz, Yasin Bayşeker
  • Kamera Asistanı Emre Baş
  • Kamera Stajyer Eylül Akkaya
  • Işık Şefi Hakkı Yazıcı, Kadir Yazıcı, Süleyman Öztürk
  • Best Boy Hakan Altunkök
  • Işık Asistanı Ahmet Gökdeniz, Selçin Çelebi
  • Set Amiri Hasan Kesici
  • Ses Teknisyeni Tuna Güler
  • Boom Operatörü Oğulcan Geçit
  • DIT Yusuf Arık, Hakan Erten
  • Video Assist Burak Yalçın, Oktotech
  • Prodüksiyon Asistanı Berke Şenel
  • Kurgu Operatörü Ulaş Mert Şimşek
  • Multimedia Yönetmeni Eray Taşpınar
  • Proje Koordinatörü Doğa Kurtuluş
  • Lead Compositing: Furkan Alabaş
  • Realtime VFX Çiğdem Güler
  • Görsel Tasarım Emrecan Akyolcu
  • Proje Asistanı Melike Tarakçı
  • Compositing Abdullah Kaan Giyik, Ömer Bulut
  • Stüdyo Orion Işık ve Kamera
  • Teknik Supervizor Ozan Özgür Arıcan
  • Yaratıcı Ajans TBWA / İstanbul, Özge Güven, İlkay Gürpınar
  • Grafik Tasarım Özge Güven
  • Animasyon Mahmut Kalyoncu
  • Fotoğraf Prodüksiyonu FotoSanayii
  • Fotoğraf Burcum Baygut
  • İletişim Danışmanlığı İletişim Deposu
  • Sosyal Medya İletişim Emirhan Savaş
  • Destekçiler BetaLand Audiovisual, Semaver Kumpanya, Fotosanayii, Mattestudio, Yasemin Özbudun

Program

25 Ocak Perşembe 2024
20:30
24 Aralık Pazar 2023
20:00
23 Aralık Cumartesi 2023
20:30
28 Kasım Salı 2023
20:30
27 Kasım Pazartesi 2023
20:30

BKM’den
HABERDAR OLUN

Filmlerimiz, dizilerimiz, tiyatrolarımız, stand-up’larımız, konserlerimiz ve festivallerimizden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun!

E-BÜLTEN